KONST / Litografier / Färglitografi 11709023
nr 1170 9023
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad och numrerad 92/250, motivet: 50x50 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:57:18
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr
19 mar
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely